Kniha návštěv

Datum: 31.01.2012

Vložil: Martin C.

Titulek: Re: Co dál? Jak zasáhnout proti naší vládě?

problém je i v ekonomických stránkách, například jaderná energie je zatím jediná, která je s únsonou cenou pro koncového zákazníka schopná nahradit ropu a uhlí, Dukovany a Temelín nezdražují elektřinu, to dělá Německo (kam tuším Čez elektřinu prodává), taková změna by, obzlvášť pokud by šlo o úplný přechod na čisté energie, navíc, způsobil závažné problémy pro normální lidi, pokud by byl rychlý, proto se musí dít pomalu, postupně... já bych tomu dal klidně dekádu, veř mi, že obzlváště u aut bude využita.
Co se týče nazapojení armády a policejních složek, nebo dokonce jejich zapojení na straně naší... je to už nějakej pátek, co jsem naposled otevřel učebnici práva, ale u armády by se, myslím, jednalo o vlastizradu a u policie by to taky byl trestný čin, jenom civilní.

Když se na ten tvůj příspěvek podívám, musím říct, že jsi první, kdo se řídil tím, co jsem už několikrát dal na FB, navrhl jsi něco konkrétního, sice v hrubých obrazech, ale je to konkrétní věc, co by se měla udělat, proto to teď zkus rozvést, napiš sem jak by jsi konkrétně chtěl jednotlivých bodů, které jsi sem dal dosáhnout, třeba z toho vzejde něco zajímavého.

Datum: 31.01.2012

Vložil: Batman

Titulek: Re: Re: Co dál? Jak zasáhnout proti naší vládě?

Jenže jak tohle všechno zahájit?

Datum: 20.02.2012

Vložil: Tomáš

Titulek: Re: Co dál? Jak zasáhnout proti naší vládě?

Přemýšlet o tom, jak by naše země měla vypadat, jak by mohla fungovat je lepší ještě před změnou. Takže opačně, nejdřív skuste popřemýšlet co by jste chtěl a pak se může "svrhávat" vláda. Jinak to dopadne jako vždycky, ten kdo bude nejvíc mocichtivej se dostane ke korytu a 20 let ho tam odsud nebudeme moc dostat.

Já za sebe mám jasno, napadá vás něco lepšího?
Schlimbachův ekonomický systém (SES)
https://ekonomickareforma.cz/pdf/ses.pdf

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek